![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
У Черняхові зафіксоване масове псування агітаційних листівок Політичної партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ.» Так у ніч із 12 на 13 жовтня по вулиці Червоноармійській агітаційні листівки були обписані червоною фарбою з написом «БРЕХНЯ».
«Ми розуміємо, ви боїтеся нашої перемоги, а інших способів агітації у Вас просто немає. Всі наші листівки будуть зняті після закінчення передвиборчої агітації, а ось написи фарбою залишаться. Якщо Ви вже і пишете різні пакості, то робіть це хоча б лише на наших листівках і не псуйте комунальне майно», – зазначили представники політичної партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ».
Також у понеділок 13 жовтня аналогічне псування було помічене на постаменті колишнього пам’ятника Леніну, але вже до кінця дня напис «БРЕХНЯ» було стерто. Можна припустити, що у осіб , які виконували дане політичне замовлення прокинулася совість і вони самі ж усунули свій напис.
Як бачимо, місцеві осередки політичних партій, дивлячись на серйозну, професійну команду «КОНКРЕТНИХ СПРАВ», не можуть знайти жодних аргументів на свою користь, а тому єдине, що їм залишається – псувати агітаційні матеріли своїх конкурентів.
Мабуть, дісно у інших партій немає що сказати людям – тому таке і роблять.
Цікаво, а хто ж це зробив? БПП, Батьківщина чи може Свобода?