![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
У неділю, 16 липня, о 00:09 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в господарчій будівлі в селищі Черняхів. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України в Житомирській області.
“Вогнеборці, які прибули на виклик, встановили, що горить шиферна покрівля на площі 21 м2. Пожежу було локалізовано о 00:15, а о 01:00 – ліквідовано. Травмованих та загиблих немає. Рятувальникам вдалося не допустити розповсюдження полум’я на більшу площу полаючої споруди та поруч розташовану господарчу споруду. Вогонь знищив лише скутер, що знаходився в приміщенні та деякі домашні речі”, – йдеться у повідомленні.
Загалом до гасіння загоряння залучалося 6 рятувальників та 1 одиниця пожежної техніки. Наразі обставини події встановлюються фахівцями.
http://zhitomir.today/