![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
До Черняхова завітав заслужений артист України Анатолій Говорадло. Концерт відбувся з ініціативи директора Черняхівського районного будинку культури, заслуженого працівника культури України Василя Капустіна. Це свято стало справжнім подарунком для жінок і дівчат.Перед глядачами постав дуже веселий, щирий чоловік. Зі сцени лунали всім відомі пісні: “Ні, я не ту кохав”, «Наливай», «Карнавал”, «Дорогі мої батьки», “Мій син” та інші.
Лунала й відома пісня “Донечка”, яку співак присвятив своїй доньці Оксані.
“Я довго чекав народження донечки, і от коли це сталося, був дуже щасливий, мене переповняли емоції, так і з’явилася ця пісня. Я не думав її ніде співати, написав просто так, для себе. Але коли її почув Дмитро Гершензон, то сказав: «Чому б її не співати на концертах? “, – розповів зі сцени Анатолій Говорадло.
Співак виконав також пародії на тему виступів Миколи Баскова, Вєрки Сердючки, Бориса Моїсеєва і підняв настрій усім присутнім.
У залі зібралося багато людей різного віку. Кожну пісню вони сприймали дуже щиро, аплодували , вигукували: “Молодець” та “Браво”.
Наостанок концерту Анатолій Говорадло виконав пісню про друзів та пообіцяв, що ще не раз приїде з концертом до Черняхова.