![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Сьогодні відбувся особистий прийом громадян Павлом Дзюбликом. Він почався о дев’ятій і закінчився об одинадцятій. На прийомі побували п’ятнадцятеро жителів Черняхівщини.
Жителі району зверталися до народного депутата з найрізноманітнішими питаннями. Значну частину їх він вирішив безпосередньо на місці. Разом із командою окреслив шляхи вирішення тих проблем, які потребують детальнішої роботи над ними.
У зверненнях земляків ішлося про газифікацію Черняхова, ремонт доріг, поліпшення умов проживання учасників АТО, встановлення справедливих пенсій, сприяння в лікуванні окремих громадян.