![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
У Черняхові відбудеться 18-й турнір із волейболу пам’яті Володимира Годлевського за підтримки народного депутата України Павла Дзюблика, команди Конкретних справ та ЧРГО «Україна – це МИ». Змагання пройдуть на базі Черняхівської гімназії: 14 лютого – дівчата, 15 лютого – юнаки, 17 лютого – відкритий дорослий турнір. Приїзд та реєстрація команд до 10.00 год. Жеребкування о 10.00 годині. Початок змагань о 10.00 годині.
Запрошуємо вболівальників підтримати свої улюблені команди.