![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Днями у приміщенні Черняхівської гімназії пройшло чергове засідання “Школи лідера”. На засіданні були присутні представники учнівського самоврядування більшості шкіл Черняхівського району. Дехто не зміг приїхати, зіславшись на зайнятість та участь в інших заходах.Під час роботи школи учнівська молодь розповідала про роботу та заходи , які вони проводять у своїх навчальних закладах. Представники Головинської гімназії детально ознайомили присутніх з роботою їх учнівського парламенту, що має назву “Патріот”, а також показали приклад досить хорошої шкілької газети. “Активна життєва позиція – головне завдання кожного лідера”- зазначила Анастасія Кратюк, представник учнівського парламенту “Патріот”. Можна було побачити й інші приклади шкільних газет. Однією з найкращих визнано шкільну газету Андріївської ЗОШ “Твій Формат”.
Молоді лідери обговорили нагальні питання своєї роботи та спланували подальшу діяльність. На завершення провели майстер-клас із виготовлення прекрас із бісеру. А вже наступного разу на юних активістів чекає тренінг “Чудовий настрій”.
Анатолій Мельниченко