![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Захід пройшов 14 лютого у великій залі Черняхівської районної ради. Черняхівський селищний голова Іван Бабицький прозвітував про свою роботу, роботу депутатського корпусу, апарату та виконкому Черняхівської селищної ради.
Зокрема наголосив на тісній співпраці з народним депутатом України Павлом Дзюбликом та розповів про використання коштів державного бюджету, залучених у селище за сприяння народного обранця, депутатів обласної ради, керівництва та депутатів Черняхівської районної ради.
Помічник народного депутата Наталія Ковшевна від імені Павла Дзюблика подякувала депутатам, селищному голові, членам виконкому і всім причетним до гарних справ за успішну реалізацію спільних проектів і коротко окреслила головні спільні здобутки.
Збори підтримали ініціативу селищного голови про добровільне об’єднання територіальних громад в Черняхівську об’єднану територіальну громаду з центром в селищі Черняхів, а також вислухали звіт старшого дільничного офіцера поліції Черняхівського відділення поліції Коростишівського відділу ГУНП в Житомирській області, старшого лейтенанта поліції Вікторії Жубро про дотримання законності і правопорядку на території селищної ради.
Голова Черняхівської райдержадміністрації Микола Жилінський розповів про переваги створення об’єднаних територіальних громад і майбутньої Черняхівської ОТГ зокрема.