![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
1 грудня 2018 року на базі Черняхівської ЗОШ I-IIIступенів відбувся чемпіонат Житомирської області з кіокушинкай карате “Перший крок”.В змаганнях прийняло участь 250 спортсменів з Житомира, Новограда-Волинського, Бердичева, Баранівки, Черняхова та Коростеня.
Черняхівців представляло 19 спортсменів,які посіли 15 призових місць,а саме: 6-перших 5 -других та 4-третіх місця .
Вітаємо всіх чемпіонів та призерів змагань! Велика вдячність тренерам за терпіння та виховання чемпіонів, та батькам що завжди підтримують своїх дітей та допомагають у досягненні поставлених цілей!
Окрема подяка депутату Черняхівської районої ради та директору школи Шлапак Галині Миколаївні за допомогу та надання приміщення для проведення змагань!А також організаторам змагань- семпаям Стукалу Руслану Сергійовичу та Сальвуку Василю Валерійовичу!
Федерація Кіокушинкай карате Житомирської області