![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
У середу, 13 січня, відбудеться зустріч учасників АТО із керівником Всеукраїнської спілки ветеранів антитерористичної операції Тарасом Ткаличем. Попередній збір перед цим заходом – біля приміщення Черняхівської районної прокуратури об 11.00.
Під час зібрання обговорюватимуться проблеми військових та шляхи їхнього вирішення. По довідки звертатися до координатора волонтерського руху Черняхівщини Людмили Совсімової: 0971827670.