![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
У четвер,12 грудня,у Черняхівському відділенні поліції здійснюватиме особистий прийом громадян заступник начальника-начальник слідчого управління Головного управління Нацполіції в Житомирській області Олександр Радченко.Прийом громадян буде проводитись в приймальні відділення поліції з 11.00 до 13.00 год. Попередній запис проводиться за телефонами: 102, 4-14-05, 4-13-24 та в канцелярії Черняхівського відділення поліції ( каб. №19).