![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
Житомиряни та гості міста в День української писемності й мови можуть долучитися до написання 18-го радіодиктанту єдності, який цьогоріч пройде під гаслом #пишеморазом. Воно підкреслює основну мету диктанту – єднання навколо мови. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.Радіодиктант звучатиме у День української писемності й мови, 9 листопада, на хвилі Першого каналу UA: Українське радіо.
«Житомиряни також зможуть долучитися до написання диктанту. Попередня локація – мала зала Житомирської ОДА.
Початок заходу – об 11:00. Вступна частина триватиме півгодини. Сам радіодиктант почнеться об 11:30.
Текст диктанту спеціально готує і диктуватиме 9 листопада доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко. У тексті немає авторських знаків чи суперечливих орфограм. За словами автора, це буде пізнавальний і позитивний текст», – за словами начальника управління культури та туризму ОДА Тетяни Парфентієвої.
Усі охочі традиційно можуть надіслати свої роботи поштою на адресу: вул. Хрещатик, 26, Київ – 1, 01001 із позначкою «Радіодиктант» (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада – про це свідчитиме поштовий штемпель). Також можна зісканувати або сфотографувати свій текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронною поштою на адресу: rd@nrcu.gov.ua. Зображення має бути якісним, текст – написаним від руки (роботи, набрані у будь-якому текстовому редакторі, не розглядатимуться). Комісія приймає також тексти, написані шрифтом Брайля.
Текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті UA: Українське радіо 11 листопада, тож усі охочі зможуть перевірити свої знання.
http://zhitomir.today/