![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Цими вихідними Україна переходить на зимовий час. У ніч з суботи на неділю, 25 жовтня, о 4:00 ранку стрілки годинника потрібно перевести на годину назад.
Таким чином, українці знову перейдуть на зимовий час в день виборів – у минулому році в цей день були вибори до Верховної Ради, а в цьому році – місцеві.
Перехід на зимовий і літній час відбувається згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 № 509 «Про порядок обчислення часу на території України».
Перехід на зимовий час означає, що ми отримаємо годину світла вранці, однак втратимо його в другій половині дня.
За словами фахівців, до осіннього переведення стрілок люди пристосовуються набагато легше, ніж до переходу на літній час, коли у них забирають годину.
Лікарі не радять лягати на годину пізніше одразу після переводу годинника, а прийти до цього поступово. Так часовий «стрибок» буде менш помітним.
Анатолій МЕЛЬНИЧЕНКО