У День Збройних сил України Зороківському козацькому ліцею виповнилося 5 років

Насправді  цьому прекрасному осередку патріотизму більше літ і зим, адже козацькою педагогікою тут займаються відтоді, як Зороківську школу очолив педагог-історик, палкий патріот та активний громадський діяч Олег Шевцов. А от у статусі саме козацького ліцею дружному колективу козаків-педагогів, джур та їхніх батьків саме 5 років. Чого тільки не встигли вони за цей, на перший погляд, короткий час! Вийшли на всеукраїнський рівень в загальнодержавній грі «Сокіл» («Джура)», поділилися досвідом із педагогами з усієї України та області, виховали цілу плеяду розумного патріотичного юнацтва, яке продовжило козацькі традиції  у різних вищих навчальних закладах країни, втілили і втілюють багато освітньо-виховних проектів, які дали й дають молодому поколінню міцні знання та виховують хлопців і дівчат справжніми українцями.

Шостого грудня Зороківський козацький ліцей зібрав друзів, щоб разом відзначити цю прекрасну подію. У виступах гостей свята основними були кілька думок: по-перше, якби такі ліцеї були на Донбасі, страшної війни, яка забирає нині життя кращих із кращих, вдалося б уникнути. По-друге, всі одностайно акцентували на постійному зростанні рівня навчально-виховної роботи в закладі. І, по-третє, бажали Зороківському козацькому ліцею розширюватися і зростати далі.

Гостями свята стали ветерани війни на сході України на чолі з головою ГО «Бойове братство ветеранів АТО Черняхівщини» Юрієм Коритком та його заступником Андрієм Шевляковим, Вільський сільський голова Петро Бєлий, помічник народного депутата України Наталія Ковшевна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Вільської ОТГ Інна Підгірна, директори шкіл громади,  отаман Древлянського міжрегіонального округу МГО «Козацтво Запорозьке» Леонід Дем’янчук, генерал-хорунжий, отаман Древлянської Січі Сергій Бирківський, полковник Поліської Січі Костянтин Чорновол, батьки ліцеїстів.

На великому екрані один за одним змінювалися кінокадри та світлини історії закладу, демонструвалися свідчення неабияких здобутків ліцеїстів у навчанні, мистецтві, спорті.

Звучали патріотичні пісні і вірші у виконанні дітей і молоді, танцювальна ж композиція із синьо-жовтими полотнами викликала в залі овації.

Разом із директором  ліцеїсти дружно погасили свічки на ювілейному торті, подарованому другом закладу приватним підприємцем Віктором Комендантом.

Радісним подарунком стала звістка про те, що до Нового року в ліцеї повністю замінять вікна і двері на металопластикові. Термосанація  – це ініціатива Вільського сільського голови Петра Бєлого, а кошти для цієї гарної і необхідної справи надійшли в громаду за сприяння народного депутата України Павла Дзюблика.

Вкінці разом сфотографувалися на пам’ять і пообіцяли одне одному зробити Зороківський козацький ліцей ще кращим.

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
21 22 23 26
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031