![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
22 лютого пішов з дому та не повернувся житель с. Горбулів Черняхівського району Вадим Фалєєв. Поліцейські розшукують юнака та просять повідомити будь-яку інформацію щодо місця його перебування.
За словами рідних зниклого, які звернулись до поліції уранці 23 лютого, близько 7 ранку 22 лютого 2017 року хлопець сів на рейсовий автобус, що прямував до м. Житомира. З тих про його місце знаходження нічого невідомо.
Юнак проживає у с. Горбулові разом з батьком, бабусею та молодшою сестрою. Він навчається у 10 класі місцевої школи. Раніше хлопець самостійно пускався у мандри, але швидко повертався.
Прикмети хлопця: на вигляд 15 років, зріст 180 см, худорлявої тілобудови, волосся темне, коротке.
Був одягнений: у чорну шапку, коротку дублянку чорного кольору, сині джинси, зимні чорні утеплені кросівки.
Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо місця знаходження Вадима, повідомте до поліції за телефонами: (04143) 4-14-05, на спецлінію «102» або зверніться до найближчого відділення поліції.
http://www.0412.ua/