![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Громадські активісти можуть усе. Головне – щоб вони мали велике бажання допомогти своїм землякам і були членами дружної команди однодумців. Цю істину ще раз довела проста жінка із села Городище.
Молодша медична сестра обласної лікарні ім. Гербачевського Леся Піонтківська, яка живе в Городищі, ще влітку організувала односельців для ремонту сільських доріг, які вже давно не витримували жодної критики через вибоїни і калабані. Залучила до цієї гарної справи і своїх товаришів із Черняхова – членів команди «КОНКРЕТНИХ СПРАВ». Знайшли техніку, привезли відсів, підсипали вулиці, відпрофілювали. Леся контролювала процес сама.
Звичайно, це не вкладання асфальту. Але зроблене – теж дуже потрібне і має велике значення. Відремонтовано дороги в центрі Городища, вулиці Леніна і Щорса, а також шлях від клубу на Забріддя.
Леся Піонтківська завжди в своєму житті була активною та енергійною. Але до команди однодумців, з якими зараз працює, приєдналася більше року тому, коли її родину і всіх друзів-земляків спіткала велика біда: загинув, захищаючи Україну, її брат Роман Власюк – красень, улюбленець усіх, хто його знав, великий трудівник і патріот. Члени команди тоді підтримали Лесю і її родину. А Леся підтримує разом із ними тепер своїх городищенців. І в неї це виходить гарно. Бо вона така сама патріотка, як і її брат. Бо її сьогоднішня робота для людей – це і є справжня пам’ять про Романа.