![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Член Керівної ради ЧРГО «Україна – це МИ», голова підрозділу спортивної риболовлі цієї організації Сергій Дзюблик повідомив, що змагання відбудуться на березі Черняхівського ставка і розпочнуться вдосвіта – о п’ятій годині ранку.
Запрошуються учасники з Черняхова, району, а також рибалки з усіх населених пунктів Житомирщини та України. Бажана попередня реєстрація за телефонами: 0633551194 та 0974193224. Можлива реєстрація перед самим початком турніру в день його проведення. Передбачається невеликий реєстраційний внесок. Кожний учасник має право рибалити на дві рибальські снасті (вудки або спінінги).
Підведення підсумків і вручення призів відбудеться після 10.00.
На переможців чекають призи і слава.