![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
З ініціативи директора Черняхівського районного будинку культури, заслуженого працівника культури Василя Капустіна у Черняхові відбудеться концерт заслуженого артиста України Віктора Павліка. Народний «Шикидим» подарує жителям Черняхівщини свої найкращі хіти і нові пісні.
Концерт відбудеться у неділю, 21 лютого, в Черняхівському районному будинку культури. Початок – о 17.00
Вартість квитків – 60-80 гривень.
Квитки можна буде придбати в Черняхівському районному будинку культури вже завтра, 16 лютого.
У всі часи народ вимагав хліба і видовищ. Пісня лікує душу, помагає жити. Можна по-різному трактувати концерти: для когось це розвага, для когось — цілюща сила. Але те, що Віктор є співаком від Бога – це беззаперечний факт і аксіома.