![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
У неділю,3 лютого,на базі Черняхівської гімназії відбудеться відкритий турнір з армреслінгу «Козацька сила». Початок-о 10 годині. Організатори змагань-Житомирська федерація армреслінгу та редакція районної газети «Нове життя.
Кращі спортсмени Черняхівського району,визначені за результатами проведеного заходу,будуть відібрані для участі у чемпіонаті області з арсмспорту.
Довідки за тел.0980800416