![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Перевіряючи повідомлення про спрацювання сигналізації у торгівельному закладі Черняхівського району, поліцейські застали у приміщенні двох нічних візитерів, які задарма «отоварювалися» з прилавків. Затриманих нині перевіряють на причетність до подібних злочинів, у тому числі на території інших районів області. Одразу після півночі до Черняхівського відділення поліції зателефонував приватний підприємець. Чоловік повідомив, що під час перевірки причин спрацювання сигналізації у його магазині, розташованому у с. Осниках, він виявив сліди стороннього проникнення до приміщення. На місце події прибула слідчо-оперативна група, працівники якої зафіксували пошкоджене вікно і відігнуті металеві ґрати, а під забором – два двоколісника. Під час подальшого обстеження усередині приміщення правоохоронці виявили і прогнозованих нічних візитерів – двох чоловіків. У ході поверхневого огляду у них знайшли частину викраденого товару, інші речі зухвальці сподівалися винести з сільмагу через розбите вікно. – Обидва затриманих – раніше судимі жителі Черняхівського району віком 47-ти та 20-ти років. Старший з них притягувався до кримінальної відповідальності за шахрайство та крадіжки. Молодший і зараз знаходиться у статусі обвинуваченого по низці майнових правопорушень, однак через неузгодженість в організації роботи суду опинився на свободі і взявся за старе, – розповів в.о. начальника місцевого відділення поліції Віктор Левандовський. За фактом замаху на крадіжку з магазину (ст.15 ч.3 ст.185 ККУ) розпочато досудове розслідування. Окрім того, поліцейські обґрунтовано підозрюють затриманих чоловіків у причетності до крадіжок з магазинів і домоволодінь громадян на території Коростишівського району. Тривають відповідні перевірки.
https://zhitomir-online.com/