У понеділок,2 квітня, у Житомирському облмуздрамтеатрі ім. І. Кочерги, відбудеться святковий благодійний захід з нагоди відзначення 15-тої річниці створення та функціонування Житомирської міської дитячої громадської організації «Все робимо самі»

2 квітня о 12.00 в Житомирському обласному музично –  драматичному театрі ім. І. Кочерги, відбудеться святковий благодійний захід з нагоди відзначення 15-тої річниці створення та функціонування Житомирської міської дитячої громадської організації «Все робимо самі». Захід пройде для 700 малозабезпечених родин.

На акцію запрошені: представники обласної, міської та районних рад, Депутати Верховної ради, представники сектору бізнесу, громадські діячі, голови благодійних фондів, релігійні діячі.

 В програмі: показ фільму про діяльність організації «Все робимо самі»; виступ запрошених гостей; святковий концерт за участю артистів української естради; вручення подяк, грамот, нагород членам правління організації «Все робимо самі» та партнерам організації; роздача продуктових наборів, а також канцелярських наборів для 700 малозабезпечених родин.

    Довідка організації:

Дитяча громадська організація «Все робимо самі» була створена у 2003 році і активно діє до сьогоднішнього дня.

Організацію «Все робимо самі» створили підлітки з багатодітних родин, аби навчати дітей з малозабезпечених сімей, а також всіляко допомагати дітям та їх батькам у скрутний час. Головою організації став Богдан Купчинський, хлопець з багатодітної родини, який через рік став сиротою, маючи в родині двох людей з інвалідністю – сестру і брата. На той час Богдану було лише 16 років. Метою організації є – соціальна та культурно – розвиваюча робота з дітьми віком від 6 до 18 років.

Першими акціями – презентаціями роботи організації стали дворові заходи. Пізніше розпочались акції екологічного напрямку, святкові акції, акції по зборів коштів на операції чи лікування, акції соціального спрямування,  та ін. При організації «Все робимо самі» з самого початку були створені художні секції ( вокал, хореографія, поетична, інструментальна, волонтерська та ін..), де керівниками цих секцій є діти, які навчають творчості інших дітей. Це єдина дитяча громадська організація в Житомирській області, яка щодня працює на підтримку малозахищених верств населення. Це єдина дитяча громадська організація, яка створена не дорослими, а дітьми.

За роки діяльності, організація провела близько 565 благодійних акцій. Було надано допомогу одягом, взуттям, продуктами близько 10 000 родин. Отримали матеріальну допомогу на операції, реабілітації, придбання ліків близько 30 осіб ( трансплантації органів за кордоном, придбання слухових імплантів, придбання життєво – необхідних ліків, реабілітації).

Організація має багато подяк, грамот від органів державної влади, подяк від навчальних закладів, яким допомагає організація, дипломів за перемоги на фестивалях і тд. Організація «Все робимо самі» проводить щорічний дитячий фестиваль «Перлина дитинства» на якому виступають діти з малозабезпечених родин і кожен стає переможцем. Також організація проводить щороку масштабні акції «Різдвяний бал», «Великий  Бал Благодійників» – на який приїжджають благодійники з цілої України, а також поважні гості – Оксана Білозір, Катерина Ющенко, Анжеліка Рудницька, Олена Гребенюк, Наталія Валевська, Ніна Матвієнко, Марина Одольська, Ольга Юнакова, Лєна Дарк,  Патріарх Філарет та ін.

Організація «Все робимо самі» створила єдину в Україні сучасну творчу майстерню для дітей з особливими потребами, яка працює в у звичайній школі.

Організація «Все робимо самі» у 2016 році провела великомасштабну, публічну акцію «Рекорд Доброти», яка проходила на площі у Житомирі і протягом 6 годин зібрала 28 тисяч осіб, які пожертвували 228 тис. грн.. на підтримку дітей з онкологічними захворюваннями та дітей з особливими потребами. Ця акція була занесена в Книгу Рекордів України – як найблагодійніше місто.

Організація «Все робимо самі» є переможцем Національного конкурсу «Благодійник року 2009», «Благодійник Року 2010», «Благодійна Україна 2013», «Благодійна Україна 2016» в номінації «Дитяча благодійність».

Організація «Все робимо самі» унікальна тим, що не маючи грошей, ми проводимо безліч проектів на підтримку дітей з особливими потребами, а підтримку мало захищених верств населення. Ми кожен маємо свою основну роботу, але кожного дня приділяємо велику увагу родинам, які є під нашою опікою. Організація «Все робимо самі» проводить різноманітні телепроекти на регіональному рівні, де показує, що діти з особливими потребами є повноправними членами нашого суспільства, тим самим ми віднаходимо партнерів, які здійснюють мрії дітей з інвалідністю. Організація «Все робимо самі» унікальна тим, що до нас приходять не лише діти, а і люди поважного віку хочуть перебувати в нашій організації і бути корисними суспільству. Про діяльність організації також написана та випущена книга «Мрія, яка дає крила». Ми самі розробляємо ідеї та впроваджуємо їх.

За роки діяльності, організація «Все робимо самі» показала приклади справжньої благодійницької діяльності, про це свідчать багато перемог на Національному рівні, а також багато публікацій та відео, як в Національних та і регіональних ЗМІ ( Голос України, Інтер, 1+1, ТРК «Україна», канал «Київ», 5 канал,  телеканал «Житомир», Газета Коментарі, Комсомольська правда в Україні, Факти, Житомирщина, газета місто, Житомирщина молода, Вечерний Житомир, DKSновини, 112 канал, Житомир інфо, Вголос ЗТ, Перший Житомирський, журнал Житомира, Ехо, Рупор Житомир, Репортер Житомира, 20 хвилин, Крок радіо та ін.). Діяльність організації завжди висвітлюється у ЗМІ, а також на фейсбук – сторінці голови організації Богдана Купчинського.

Організація  «Все робимо самі» має реальних дітей, яким змінює життя на краще. Ми організовуємо щорічне оздоровлення дітей та їх батьків в Карпатах, або інших таборах. Також щороку ми стараємось повезти дітей, вчителів за межі нашої держави ( Були у Польщі, в Італії, а в цьому році плануємо повезти вчителів до Франції).

Цього року організації «Все робимо самі» виповнюється 15 років. 15 років щоденної праці на благо дітей, яких держава обділила своєю увагою.

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
1 7 11 30
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031