![1 1](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_1.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
4 липня до Радомишльського відділення поліції звернулась 53-річна жителька с. Пилиповичів із заявою про крадіжку коня з пасовища на околиці села.У рамках розпочатого за вказаним фактом кримінального провадження поліцейські встановили, що до правопорушення причетний 30-річний односельчанин заявниці. Чоловік свою вину визнав. Викрадений кінь вилучений з його домоволодіння.
За чинним законодавством чоловікові може загрожувати покарання від штрафу і аж до позбавлення волі строком до 3 років.
http://zhitomir.life/