![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Інспектор з ювенальної превенції Черняхівського відділення поліції Ольга Охмак у рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти домашнього насильства” провела зустрічі з учнями навчальних закладів Черняхівського району.Ольга Охмак розповіла про види домашнього насильства, про те коли і як воно виникає та правову відповідальність за вчинення даного протиправного діяння. Також надавала поради, як діяти та куди звертатися у разі загрози небезпеки домашнього насильства.
Черняхівське відділення поліції