![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталася 21 жовтня близько 02:00 у с. Селець. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області. На місці події працювала слідчо-оперативна група Черняхівського відділення поліції.
«Попередньо, водій автомобіля ВАЗ-2101, 35-річний житель м. Бердичева, не впорався з керуванням та здійснив наїзд на дерев’яний паркан. У результаті ДТП водій загинув», – йдеться у повідомленні.
Нині триває з’ясування причин та обставин події у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) ККУ.
http://zhitomir.today/