![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Як повідомляє відділ комунікації ГУНП В Житомирській області npu.gov.ua, у Селянщині пограбували магазин. 8 липня до Черняхівського відділення поліції із заявою про крадіжку з магазину звернулася 19-річна продавчиня.
На місці події поліцейські з’ясували, що зловмисник потрапив всередину, пошкодивши вікно, та викрав звідти 2100 гривень.
Відомості про подію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Провівши низку спеціальних заходів, поліцейські з’ясували, що до вчинення кримінального правопорушення причетний 23-річний місцевий житель, який у скоєному зізнався. Нині триває досудове розслідування.
За вчинення крадіжки молодикові загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі.