![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Кошти на цю гарну справу виділяє сільська рада. Страви дітям подобаються. Тому і настрій у них веселий: менші граються на килимі й бігають, бавлячись у війну, а старші – старанно виводять у своїх зошитах літери – вчаться писати.
Того дня на обід, наприклад, вихованцям закладу готували суп по-селянськи (із м’ясом) і овочеве рагу. На кухні пахло смачно.
У садочку тепло, затишно й ошатно. Старається не тільки персонал, але й батьки. Наприклад, минулоріч впорядкували територію біля садочка: посадили гуртом туї, квіти. Викопали криницю, коштами на яку допоміг народний депутат України Павло Дзюблик.