![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
15 квітня, в суботу, на Черняхівському стадіоні «Колос» відбудеться матч між ФК «Технічний ліцей» і ФК «Пулини» у рамках обласного кубку «Небесної сотні». Початок гри – о 16.00.
Футбольний клуб «Технічний ліцей», директором якого є Святослав Середюк, виступає за підтримки народного депутата України Павла Дзюблика, Черняхівської райради й райдержадміністрації.
Тренер ФК «Технічний ліцей» – Геннадій Гриневич, представник команди – Петро Крисюк.