![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
З нагоди Дня Святої Трійці у селі Троковичах 31 травня будуть проведені спортивні змагання серед школярів та молоді села. Захід проходитиме за підтримки народного депутата України Павла Дзюблика.
Народний обранець постійно підтримує заходи , які спрямовані на популяризацію здорового способу життя та активному відпочинку молоді. Футбол, перетягування канатів, стрибки в мішках — все це і не тільки чекатиме на юних спорцменів в ході змаганнь. Захід проходитиме на місцевому стадіоні і розпочнеться о 12:00. На переможців очікують солодкі подарунки та інші сюрпризи. До участі запрошуються усі бажаючі.
Анатолій Мельниченко