У Водотіївському НВК відбувся профорієнтаційний урок «Вчись. Пізнавай. Обирай» для учнів 9 -11 класів

Для кожної молодої людини вибір професії – це вибір свого місця в житті.  Для старшокласників  – це без перебільшення основна проблема. Тому професійна орієнтація учнівської молоді одне з головних напрямків державної політики зайнятості. З метою більш ширшої орієнтованості в світі професій сьогодення для учнівської молоді району проводяться різні профорієнтаційні заходи.

Одним із таких заходів, був – профорієнтаційний урок «Вчись. Пізнавай. Обирай» для учнів  9 -11 класів Водотиївського НВК. Основна мета зустрічі: познайомити учнів з проблемою самовизначення, сформувати в учнів реальний погляд на вибір професії з урахуванням їх бажань, можливостей та потреб ринку праці, мотивувати учнівську молодь до вибору актуальних на ринку праці професій, а також ознайомити з ТОП – 25 найзатребуваніших професій майбутнього.

Вибір професії – це велика відповідальність перш за все перед собою. І полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і саме ним іти. Бо тільки сама людина може найбільше розібратися у своїх інтересах, до чого відчуває покликання. Але разом зі своїми схильностями та бажаннями необхідно врахувати ще й потреби ринку праці та можливості подальшого працевлаштування. Обрана професія повинна давати широкі можливості для професійного розвитку та змін.

Саме це і обговорювали фахівець з профорієнтації Брусилівського РЦЗ з учнями Водотиївського НВК. На завершення зустрічі випускники дійшли висновку, що той хто планує своє майбутнє, ставить конкретну ціль, розробляє план її здійснення, працює над собою може професійно самореалізуватися. Також учні поділилися враженнями від професій майбутнього.

proforyientatsyiya

За матеріалами сайту Брусилівської  РДА та райради  http://www.brusyliv-rda.gov.ua

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
14 18 26 122
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031