![6 6](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![29 29](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08362.jpg)
![34 34](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc075191.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У спортивній залі Черняхівської гімназії, двері якої гостинно відчинив перед спортсменами директор закладу Микола Сироїд, відбувся волейбольний турнір до Дня святого Миколая. Організатор – Черняхівська районна громадська організація «Україна – це МИ».
За круговою системою змагалися між собою команди дорослих волейболістів і юнаків. У волейбольних баталіях взяли участь команда фірми «Даніко», об’єднана команда «Укртелекому» та Черняхівського ТМО, команди гімназистів і Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Перемогла команда Черняхівської гімназії.
Член керівної ради «Україна – це Ми» Сергій Дзюблик зазначає, що ці змагання стали черговим етапом підготовки місцевих волейболістів до традиційного обласного волейбольного турніру пам’яті Володимира Годлевського, який відбудеться в лютому.
Малі переграли старших. Гарне поколіня молодих фізкультурників росте!!!
Молодці!!!