![6 6](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![29 29](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08362.jpg)
![34 34](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc075191.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
26 лютого 2020 року у Видиборському ліцеї інформаційних технологій з метою профілактики відбулась зустріч учнів з дільничним офіцером поліції Черняхівського відділення поліції Олександром Нечайом.Учні уважно слухали розповідь правоохоронця про шкідливий вплив накоркотиків, буліг та правову відповідальність за його вчинення, про
особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейський нагадав дітям і основні правила безпечної поведінки, розповів про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути.
Організація бесід і зустрічей учнів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у навчальних закладах, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.