![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
У Високівській ОТГ Черняхівського району за кошти ДФРР міняють вуличне освітлення у всіх населених пунктах громади – с. Високе, с. Забріддя, с. Осники, с. Городище та с. Щеніїв.
Про це розповів голова Високівської ОТГ Микола Бардук.
«У всіх 5-х населених пунктах громади ми встановлюємо LED світильники. Монтажні роботи вже розпочаті. Буде встановлено 498 світильників потужністю 21 Вт. Завдяки цьому освітленню наша громада будемо економити на електроенергії у 2-3 рази. Фінансування проекту – 70% з Фонду державного регіонального розвитку та 30% з місцевого бюджету», – сказав Микола Бардук.
Загальна вартість проекту – 1 млн 492,931 тис. грн. Виконує роботи – ТОВ «ІБК «УКРТЕХСПЕЦБУД-ТД» та завершить їх вже за місяць.
http://oda.zt.gov.ua/