![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
27 жовтня в Житомирі відкрили та освятили перший в Україні і в світі пам’ятник визначному діячеві Організації Українських Націоналістів, поету і вченому Олегу Ольжичу. На відкриття пам’ятника прийшли містяни, приїхали гості з області, сусідніх міст та столиці.
Голова Організації Українських Націоналістів Богдан Червак зазначив: «Великий син української нації повернувся в Україну. Повернувся як герой. Але це пам’ятник не тільки Олегу Ольжичу. Це пам’ять про всіх, хто у складі Похідних Груп ОУН на чолі з Ольжичем у 1941-1942 роках віддали своє життя за незалежність і соборність України”.
До знакової події долучився голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, міський голова Сергій Сухомлин, депутати міської та обласної рад, громадськість і політичні діячі та представники міжхристиянської ради Церков Житомира й області.
Після відкриття пам’ятника відбулося його освячення, яке звершив Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир у співслужінні духовенства різних конфесій.
Присутні вшанували пам’ять Олега Ольжича та поклали до пам’ятника квіти.