У Зороківському козацькому ліцеї відбулось пізнавально-спортивне свято «Нащадки козацької слави»

15 лютого 2018 року учні 5-7 класів Зороківського козацького ліцею чекали з особливим нетерпінням. А діти всієї початкової школи знали про те, що цього дня відбудеться пізнавально-спортивне свято «Нащадки козацької слави», яке підготувала і проводила вчитель фізичного виховання Поліщук Тетяна Михайлівна. З цієї нагоди в стінах спортивного залу рідного ліцею зібралися вчителі, учні початкових класів, учасники та вболівальники.
У призначений час рада, яка судила змагання, зайняла свої почесні місця, а джура куреня імені Івана Богуна – Михайловський Віталій урочисто вніс прапор Зороківського козацького коша та представив публіці 2 команди «Золота булава» та «Орли-Запорожці».

Головна берегиня – Лосєва Вероніка, учениця 9 класу розпочала свято. Вона розповіла всім присутнім про Запорозьку Січ, про те, як козаки обороняли свою рідну землю. Всі учні мали змогу переглянути відеоролик про заснування козацтва.


Спочатку козачата привітали кожен своїх суперників та проказали свої девізи. Вболівальники з великим запалом підтримували козачат.
І ось розпочалась запекла боротьба між куренями. Із кожної із естафет всі присутні дізналися щось нове про козацьке життя. А саме: як козаки взувалися, якою провізією і як запасалися перед походами, як їздили на конях, як річку перепливали, як вареники переносили, як стрибали та силою вихвалялися.
Учасники змагань викладалися з усієї сили, їх підтримували вболівальники, яких ледь можна було втримати на своїх місцях. Але прийшов кінець змагань і поважна рада підвела підсумки перегонів. З дуже малим відривом перемогли учасники куреня «Орли-Запорожці». Але всі були задоволені та нагороджені почесними грамотами, медалями та солодкими призами.
У дитячій пам’яті назавжди залишаться нові цінні знання про українське козацтво.

Зороківський козацький ліцей

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
18 28 31
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031