![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Вокалістам підспівували керівники області, депутати обласної ради та інші присутні в сесійній залі.
Голова Житомирської облради Володимир Ширма оголосив, що, за новою традицією, Державний Гімн України виконуватимуть діти.
Та й недаремно започаткувати гарну традицію запросили черняхівських гімназистів і вчителів: вони віддавна славляться професійним співом. Учора співав Гімн зведений хор Черняхівської гімназії під керівництвом Наталії Федорчук та Вікторії Субіної.