Удосконалення системи управління освітою в Черняхівському районі

Наш сайт уже повідомляв читачам про активну участь депутата районної ради Юрія Малашевича в низці всеукраїнських науково-практичних конференцій, що проходили в Житомирі упродовж 2015-2016 років та були присвячені вирішенню питань управління освітою. Зокрема йшлося про те, що його наукові роботи увійшли до збірників статей та матеріалів цих конференцій.

image

Нещодавно депутатом  районної ради, головою постійної комісії ради з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку та прав людини Юрієм Малашевичем проведено роботу з експериментальної перевірки та практичного  впровадження елементів авторської моделі громадсько-державного управління загальною середньою освітою, яка відповідно знайшла своє відображення в написаній ним дипломній магістерській роботі «Формування громадсько-державного управління освітою в умовах району».

Враховуючи те, що в країні здійснюється реформа з децентралізації місцевого самоврядування, одним із найважливіших завдань для вже існуючих та майбутніх об’єднаних територіальних громад є створення системи управління загальною середньою освітою. Органи місцевого самоврядування мають стати більш самодостатніми, але серйозним викликом є їхня інституційна слабкість та відсутність відповідних механізмів. Тому дослідження депутата районної ради Юрія Малашевича ставить на меті теоретично обґрунтувати та довести перспективність розвитку системи громадсько-державного управління загальною середньою освітою на районному рівні, що є сьогодні доречним і важливим.

Попередні практичні результати роботи депутата із впровадження елементів ГДУ ЗСО в районі були надіслані до громадської ради при райдержадміністрації у вигляді пропозицій до формування її річного плану роботи ще в лютому місяці цього року.

У роботі значну увагу  зосереджено і на розвитку освітніх округів у Черняхівському районі. Результати дослідження можуть бути використані відділом освіти райдержадміністрації, органами місцевого самоврядування, керівниками ЗНЗ у практичній роботі під час змін в управлінні освітою в умовах децентралізації влади.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

2 коментарі to “Удосконалення системи управління освітою в Черняхівському районі”

  • Правдивий says:

    Цей Юра Малашевич вобще якiсь депутат широкого профiля чи шо. Чесне слово, ходять слухи що йому там вже майже доктора наук пророчать, я уявляю доктор наук Юра Малашевич ржунемагу)))) а ж смiшно якось

  • Chegevarawatchingyou says:

    главное не быть, а казаться

Залишити коментар

Gallery
4 5 6 dsc_0877
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930