![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Таке припущення висловила помічник народного депутата України Павла Дзюблика Наталя Ковшевна під час випуску в Черняхівському ДНЗ №5. Її підтримали гості й учасники свята: педагоги, батьки, бабусі й дідусі майбутніх першачків. У своєму юному віці – прекрасні читці, танцюристи, актори. Багато знають, допитливі, енергійні. Тому подарункам від Павла Дзюблика були раді, адже це канцелярські набори майбутніх першокласників.
Завідувачка ДНЗ Катерина Савицька вручила кожному з юних випускників по барвистому диплому про закінчення садочка. Панував піднесено-сумний настрій: вихователям не хотілося відпускати своїх пташенят, та й діти почуваються в садочку як у рідному домі.
На вулиці малеча випустила в небо жовто-блакитні кульки, загадавши бажання. Нехай усі вони збудуться.
Валерія Левандовська