![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
У вас уже побував дільничний? Якщо ні — обов’язково буде. Аналіз профілактичних заходів під умовною назвою «Візит» красномовно засвідчує: чим більше службового часу дільничний інспектор проводить на території обслуговування, тим спокійнішою і передбачуванішою є криміногенна ситуація в населеному пункті. Працівники міліції зараз відвідують громадян, що називається, від хати до хати, вручають візитки з контактними телефонами, на які громадяни можуть зателефонувати і повідомити про те, що їх турбує.
Натомість безпосереднє спілкування з населенням дає можливість дільничному інспекторові отримати чимало корисної інформації для попередження правопорушень. Останнім часом не дивиною є те, що у багатьох випадках обізнаний з дільницею і людьми дільничний інспектор самостійно розкриває злочини.
Шановні мешканці Черняхівщини, просимо Вас взаємодіяти з працівниками міліції, надавати їм необхідну інформацію.
Дякуємо за порозуміння.
Інспектор по роботі з населенням та
Громадськими формуваннями сектору ДІМ
Черняхівського РВ УМВС в Житомирській обл..
ст. лейтенант міліції О.С.Щуліпенко