В кожній людині є сонце. Тільки дайте йому світити

Незрівнянним щастям для цієї людини є 37 років праці в школі. Вона присвятила своє життя дітям, яких навчає математики і фізики. Хороших слів і величезної шани заслуговує Алла Василівна Дворницька. Народилась 23 жовтня 1957р в мальовничому селі Краївщина Хорошівського району. Алла була четвертою, найменшою дитиною в родині Омельчуків. Вихованням і навчанням дітей займалася мати Галина Андріївна Омельчук, яка закінчила в свій час 4 класи. Згодом працювала в колгоспі бригадиром, а вечорами допомагала всім своїм дітям виконувати домашні завдання з математики. В родині Омельчуків династії педагогів не було, тому любов до математики прищепила вчителька цього предмета Тетяна Леонідівна Семеній. Дитинство Алли Василівни було звичайним – навчання в школі, допомога по господарству батькам та колгоспу.
В 1975 закінчила школу і в цьому ж році вступила до Житомирського державного педагогічного інституту ім. І.Я.Франка на факультет фізики і математики.
Студентські роки пролетіли весело і швидко. Не доводилося відпочивати на морі, засмагати під теплим сонячним промінням, а літні канікули проводила в студентських будівельних загонах (прокладали дороги в Ємільчинському районі). Була вожатою в піонерському таборі «Сокіл» Бердичівського району. Після закінчення інституту приїхала в Черняхівський район та була призначена вчителем фізики та математики в Новопільську середню школу, про яку знала з розповідей своєї подруги Лариси Костянтинівни Рожко. Згодом вони стали викладати в одній школі.
Алла Василівна чудовий педагог, тонкий психолог. Своїм ставленням до роботи, до виконання обов’язків вона подає приклад до наслідування, є великою розрадою в різних життєвих ситуаціях, вміє підтримати людей в тяжку хвилину, є чудовим співрозмовником. Ніколи не підводить , справедлива. Педагог добре знає, що бути вчителем дуже відповідально, бо він для учнів взірець для наслідування.. Кожна дитина на її уроках засвоює матеріал. Діти всі різні, тому вчителька уважна до кожного. Вміє знайти підхід, зацікавити їх своїм предметом. Уже третій рік підряд команда юних математиків виборює призові місця в районному турнірі.
Алла Василівна багато років є керівником методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу, де проявляє свої організаторські здібності, талант, адже постійно віднаходить в собі сили для боротьби з тими труднощами викладацького життя, які ніколи не зникають, а лише обирають непередбачену і завжди нову форму. Весь час розкриває природний талант, поєднуючи його з новими відкриттями, знаннями, набутим досвідом. Легко знаходить спільну мову з вчителями, як молодшими, так і досвідченими.
Математика – це одна із складних наук, але в кожному класі є учні, яким вона до снаги, тому не випадково цей фах вибрали її вихованці: Тетяна Василівна Сташевська, Леся Миколаївна Клинчук, Богдан Михайлович Луференко, Мирослав Анатолійович Зіневич, Рустам Миколайович Супрунчук, Чеслав Юліанович Стохальський.
Алла Василівна не тільки чудовий вчитель математики, але й чудовий класний керівник. Любить подорожувати з дітьми, побувала з вихованцями в Ростові-на-Дону, Яремчі, Бресті. Вона є вогником, який запалює серця і душі своїх учнів, вчить їх творити добро, бути справедливими, ввічливими, любити свою Батьківщину.
Алла Василівна вважає себе щасливою жінкою, тому що знайшла своє справжнє кохання. Разом з чоловіком Іваном Григоровичем Дворницьким прожили пліч-о-пліч 36 років. Допомагають один одному, підтримують. Виростили доньку Надію, яка проживає в м.Житомир і працює заступником начальника фінвідділу. Внук Тарас навчається в 9 класі. Бабуся прагне прищепити йому любов до точних наук. Алла Василівна – гарна господиня, трудиться мов бджілка з ранку до ночі, любить квіти. Оптимістка по життю, вірить в краще майбутнє України.
Чудова риса вчительки – постійно відкривати в учнях нове,підтримувати в дитячих серцях священний вогонь розуму і краси. Вона не тільки навчає математики, але з кожного учня плекає і виховує людину творчу, виховану . Завдяки її наполегливій праці виросло не одне покоління гідних громадян нашої країни.

        

Н.І.Ткачук,
вчитель української мови та літератури Новопільської ЗОШ

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
1 33 dsc09628-4 dsc02544
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031