![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Вже цієї суботи відбудеться справжня футбольна битва ( дербі ) « Технічний ліцей » ( Черняхів ) , який посідає другу сходинку в турнірній таблиці прийматиме лідера першості чуднівський « Тетерів » . У першому колі чуднівчани переграли черняхівців 3 – 1 , наразі відставання між ними – 5 очок. Чи зможе «ТехЛіцей» поквитатися за поразку у першому колі й скоротити відставання… 2 вересня смт Черняхів , стадіон «Колос» початок матчу о 16 – 00 . Прийди та підтримай свою улюблену команду.