Василь Капустін: «Кращі ліки від усіх недуг – це сміх!»

Кожна людина повинна пройти свій тернистий шлях, сповнений радощів і незгод, перемог і невдач. Життєва дорога людини, про яку піде мова в цій статті, засіяна квітами і освітлена сонцем. Він зміг пробратися крізь терни до зірок і засвітити яскравим сузір’ям на Черняхівському і не тільки небосхилі талантів.  

Заслужений працівник культури, директор Черняхівського районного будинку культури Василь Васильович Капустін – це вічне свято, справжнє джерело невичерпаного оптимізму та просто людина з широкою душею, яку  відкриває всім своїм слухачам через пісню. Його любов до музики проявилась із відкриттям музичної школи, тоді він зі своїми братами і сестрою стали  її учнями, саме з цього почався його творчий шлях. Зараз він бажаний гість на кожному заході, який проходить у нашому містечку, та  добре в пізнаваний співак, але навіть досягши такого успіху, Василь Васильович самовдосконалюється кожного дня.  Як відомо,  робота над собою – одна з найважчих. Та незважаючи на це, не жалкує про вибір професії: відгук, який  бачить в очах задоволеної аудиторії, змушує вірити, що він займає правильне місце в загальному механізмі життя.

Протягом своєї творчої діяльності митець познайомився з  багатьма відомими виконавцями, наприклад, Павлом Зібровим та дуетом «Світязь». Згадуючи, як в юності співочі друзі часто допомагали йому, зараз  вважає своїм обов’язком щось підказати або порадити молодим виконавцям. Має десятки оригінальних творчих ідей, наприклад,  «Ретроконцерт» на 1 квітня, в якому будуть з гумором переспівуватися давні хіти. У його планах є також створення комунікабельної  концертної бригади, аби мати змогу більше працювати по селах та дарувати радість людям.

Василь Васильович як ніхто інший знає, що для створення сприятливого ґрунту для ідей потрібен також творчий колектив. Тому підбирає обдарованих людей, які можуть проявити себе в вокалі, танцях  або написанні віршів.

Він служить справжнім магнітом для талановитих людей та тепло говорить про Нікіту Перцева, який одного дня прийшов до нього незнаним хлопчиком і попросив допомогти з ляльками. «Я показував його роботи на фото  в  ляльковому магазині Трускавця, всі дивились на них розчахнутими очима і відразу ж бажали купити. Ось за такою реакцією  можна зрозуміти, чи на своєму місці знаходиться людина. Микита Перцев   обрав правильну сферу, в якій він повинен і надалі розвиватися, і я надіюсь,  що вже  скоро ми  матимемо змогу подивитись його спектаклі, де він виступатиме в ролі режисера, – на великих сценах країни», – каже Василь Васильович.

Василь  Капустін вважає себе щасливою людиною, адже його оточує колектив однодумців та підтримка рідних,  він має бажання займатися улюбленою справою та прокидається з метою порадувати слухачів своїм талантом. На питання, як йому вдається зберігати такий непохитний внутрішній оптимізм, відповідає: « Я сміюся проблемам в обличчя, а світ роблю кращим за допомогою пісні. Усім раджу частіше посміхатися і не давати вогнику всередині себе загаснути, врешті  це подовжує життя! Саме сміх – кращі ліки від усіх недуг!»

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
17 27 122 dsc_0867
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930