![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Сьогодні Верховну Раду України відвідали вихованці Шкільного лісництва Житомирщини, які презентували тут свою роботу.Щирі, завзяті діти, з якими є про що поспілкуватися!
Нардеп Павло Дзюблик отримав масу задоволення від цієї зустрічі і в захваті від того, що і в нашій області діють такі осередки.
“Я хочу, щоб про них знали! Близько 700 дітей охоплено цим правильно організованим дозвіллям.
Я щиро вдячний і учням, і вчителям, наставникам у лісництвах, керівництву Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства та Держлісагентства України, Міністерства екології та природних ресурсів України, які розвивають Шкільне лісництво, своїм колегам – народним депутатам, які долучилися до цього заходу, адже вболівають за довкілля, самі виступають із гідними уваги законодавчими ініціативами та підтримують гарні починання молоді.”-каже Павло Володимирович.
Окремі слова подяки голові Товариства лісівників України Марчуку Юрію Миколайовичу за його внесок у галузь, а також, що був присутнім сьогодні та вручив грамоти колективам і пам’ятні годинники вихованцям Шкільних лісництв.
Діти подарували усім охочим у Верховній Раді України саджанці ялиночок та сосен на знак того, що природу потрібно оберігати.
Маю надію, що захід сподобався дітворі, а екскурсія Верховною Радою України та обідня перерва лише доповнили позитивні враження про цей день.
P.s. Від вихованців Шкільного лісництва нардеп почув масу гарних відгуків про проведений ним Еко-квест до Дня довкілля “Наше Полісся”, – і про цікаву ідею, і про продумані тематичні дні, і, до речі, прохання проводити цей Еко-квест знову. І все це казали учні шкіл, які не перемогли!!! А Харитонівка, що у Коростишівському районі, настільки горда своєю відзнакою у Еко-квесті, що навіть привезла її у Парламент.
Тож ми на вірному шляху! Подивіться лише на цих чудових дітей! Працюємо далі, бо нам є для кого будувати потужну Україну вже сьогодні.