![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
З 13 по 19 листопада 2017 року у Житомирській області пройде Тиждень безпеки дорожнього руху.
Про це повідомляє управління Укртрансбезпеки в області.
«З метою виконання заходів у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 років, загального плану заходів з проведення другого етапу загальнонаціонального тижня безпеки, та в зв’язку з погіршенням погодно-дорожніх умов Управлінням Укртрансбезпеки у Житомирській області спільно з Патрульною поліцією м. Житомир у період з 13 по 19листопада 2017 року проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху», – йдеться у повідомленні.
Основною метою проведення заходів є активізація роботи щодо підвищення безпеки дорожнього руху, особливо при здійсненні пасажирських перевезень, перевірка готовності рухомого складу до зимового періоду експлуатації, проведення профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортних пригод, дотримання вимог законодавства у сфері автомобільного транспорту.
http://zhitomir.life/