![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Під час зустрічі було проведено аналіз діяльності районного сектору пробації впродовж 2019 року, обговорено питання щодо виконання адміністративних стягнень у виді суспільно корисних робіт.Учасниками наради було визначено напрямки вирішення проблемних питань та узгоджено ряд заходів, які потрібно вжити відносно органів місцевого самоврядування, які не забезпечили виконання вимог чинного законодавства.