Відбулася 10 сесія Черняхівської районної ради

19 cерпня відбулася 10 чергова сесія Черняхівської районної ради VII скликання. Вів засідання її голова Іван Бовсунівський. На засіданні були присутніми 21 депутат із 34 обраних. У роботі сесії, крім самих депутатів, голови та заступника районної ради, взяли участь голова Черняхівської РДА Павло Ігнатенко, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації. Підрахунок голосів поіменного голосування здійснювала лічильна комісія, очолювана депутатом Юрієм Малашевичем.
На початку сесії голова ради привітав та нагородив відзнаками районної ради керівництво районної спілки пасічників: Олександра Іщенка та Володимира Маційчука, а вже пізніше- депутата райради Івана Бачука з нагоди свята .
Свою роботу обранці розпочали із затвердження порядку денного. Анатолій Мельниченко запропонував внести до порядку денного низку депутатських запитів, зокрема щодо тимчасового відсторонення від виконання посадових обов’язків начальника районного відділу освіти Черняхівської РДА Григорія Сташенка через інцидент у Великогорбашівській школі та відкриття щодо цього факту слідчими Черняхівського відділку поліції кримінального провадження за статтею 356. ККУ. Для внесення даної пропозиції у порядок денний у депутатів забракло голосів.
Проте питання щодо самоправного зняття системи обігріву в даному навчальному закладі стало основним дискусійним моментом сесії. Слід зазначити, що головний освітятнин Черняхівщини до депутатів так і не прийшов, делегувавши замість себе свою підлеглу.
У ході сесії, яка тривала понад 3 години, успішно розглянуто близько 40 питань порядку денного, левова частка яких стосувалася коштів районного бюджету, комунальної власності та різновекторних запитів депутата Анатолія Мельниченка. Усі розглянуті та прийнятті рішення є життєвонеобхідними для нормального функціонування та розвитку нашого району.
Особливу увагу депутатів та запрошених було зосереджено на питанні про припинення роботи Клітищанської та Великогорбашівської ЗОШ шляхом їх ліквідації.
Окрім цього, одне питання було додатково внесено з причини невідкладності – «Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради від 19.08.2016 р. “Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік”, із приводу чого свою особисту думку висловив Юрій Малашевич – голова постійної комісії ради з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку та прав людини.
Сесія пройшла в конструктивному дусі, злагоджено та плідно.

41775181

Віталій  Охримчук

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

1 коментар to “Відбулася 10 сесія Черняхівської районної ради”

 • Юрій Малашевич says:

  Щодо публічного приниження та образи Миколою Жилінським мене, як голови регламентної комісії та моєї окремої особистої думки про внесення на розгляд сесії питання вже після після затвердження порядку денного вцілому. Як відомоя висловився про те, що розгляд останнього питання сесії «Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради від 19.08.2016 р. “Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік”, яке за згодою депутатів було винесено поза порядком денним не узгоджується з діючим регламентом ради.
  РЕГЛАМЕНТ роботи Черняхівської районної ради VІІ скликання ( зі змінами внесеними рішенням 6-ої сесії районної ради VІІ скликання від 26.02.2016 року), щодо даної ситуації говорить наступне:
  Стаття 17. Затвердження порядку денного сесії Ради
  17.1. Проект порядку денного сесії Ради обговорюється і затверджується в цілому більшістю голосів депутатів Ради від загального її складу.
  17.2. Якщо за підсумками голосування питання до порядку денного сесії Ради НЕ ВКЛЮЧЕНО, ВОНО ВВАЖАЄТЬСЯ ВІДХИЛЕНИМ. Крапка.

Залишити коментар

Gallery
5 9 18 34
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031