Відбувся районний конкурс естрадної пісні «Зірочки Черняхівщини» за підтримки Павла Дзюблика

25 червня на Черняхівщині було справжнє свято творчості – Третій районний конкурс естрадної пісні «Зірочки Черняхівщини».

Чимало бажаючих прийшли випробувати долю та показати  свій талант. Були  тут не лише  ті, хто вже  не вперше бере  участь у подібних конкурсах , а й новачки, які починають свою музичну кар’єру .

Так сталося, що конкурс збігся  з Днем молоді. І це не випадково, адже наша ненька Україна  багата на енергійних, завзятих, сильних молодих людей.

З вітальними словами до присутніх звернувся голова Черняхівської райдержадміністрації  Павло Ігнатенко. Він відмітив, що саме від молоді залежить, яким буде завтрашній день, і побажав конкурсантам успіхів.

Голова Черняхівської райради Іван Бовсунівський  теж приєднався до вітальних слів і наголосив на талановитості та обдарованості дітей і юнацтва Черняхівщини.

Помічник народного депутата України Павла Дзюблика Наталя Ковшевна передала вітання від Павла Володимировича та побажала учасникам  вдалого виступу, а глядачам  – позитивних емоцій.

Заслужений працівник культури України Василь Капустін більше за інших знає, наскільки багата наша Черняхівщина талантами, у тому числі й співочими . Тому він також побажав усім лише хорошого настрою.

Оцінювало конкурсантів поважне журі. Голова журі – Василь Капустін.Члени журі: помічник народного депутата Павла Дзюблика Наталя Ковшевна, методист з вокалу Оксана Фещук, методист РБК Світлана Новицька, керівник приймальні Павла Дзюблика Людмила Ратушна, баяніст РБК Віктор Денисов.

У конкурсі брали участь виконавці віком від 6 до 25 років у номінаціях соло, дуети, тріо та інші. Змагались в категоріях: від 6 до 9 років; від 10 до 12 років; від 13 до 15 років включно; від 16 до 25 років включно; та категорії  дуетів, тріо, квартетів, інших ансамблів молодшої і старшої вікових категорій.

Розпочався  конкурс із виступів наймолодших учасників віком від 6 до 9 років. На сцену один за одним виходили маленькі таланти Черняхівщини. Кожен виступ  був особливим. Дітки хвилювались, але це й не дивно: всі конкуренти були сильними. Особливо сподобалися всім  Діана Душко з піснею «Сонечко» та Вероніка Закревська з піснею «Добрий ранок,Україно!».

 

Упевненішими в собі були учасники  віком від 10 до 12 років. З їхніх уст лунали пісні про Україну, маму…Бурхливими  оплесками усі присутні вітали Анастасію Іванюху, Капустіну Марту і решту учасників.

  

Зовсім по-дорослому виконували свої пісні учасники віком від 16 до 25 років. Особливо хочеться відмітити  Марію Колядич, яка душевно виконала «Іду у пісню».

Надзвичайно талановитими виявились у цьогорічному конкурсі колективи, особливо дитячі. Гарний настрій дарували ансамбль «Тіп-Топ», тріо «Співаночка» та ансамбль «Домісолька». Трималися на сцені впевнено й артистично.

    

Зачарували всіх своєю особливою манерою виконання відомої  пісні «Чом ти не прийшов» учасники тріо «Елегія».

 

Результати районного конкурсу естрадної пісні «Зірочки Черняхівщини» такі:

Серед учасників віком від 6 до 9 років

3 місце зайняла Вероніка Закревська з Черняхова з піснею «Добрий ранок, Україно!».(кер. Субіна В.А)

2 місце посіла Альбіна Ковпак із Забріддя із піснею «Татова донечка».(кер. Черняк Я.В)

1 місце зайняв Дмитро Комашевський із Черняхова з піснею «Мамо-Мамо»(кер. Черняк Я.В)

 

Серед учасників віком від 10 до 12 років

3 місце – Аліна Мазур із Черняхова з піснею «Танцюю боса».(кер. Хоменко Т.В.)

2 місце – Марта Капустіна із Черняхова з піснею « Жолтые ботинки». (кер.Черняк Я.В)

1 місце – Анастасія Іванюха (Черняхів), пісня «Папуга».(кер. Ваховська Л.А)

 

Серед учасників віком від 13 до 15 років

3 місце – Анастасія Бабкіна (Черняхів).

2 місце – Залізко Денис (Головине) (кер.Мангуш В.Ф.)

1 місце – Солоненко Владислав (Головине).(кер. Атаманчук О.М

 

Серед виконавців віком від 16 до 25 років:

3 місце –Руслана Соснівська(Селянщина),(кер.Савчук)

2 місце-Олена Лавринович(Головине),кер. Мангуш В.Ф.)

1 місце- Марія Колядич

 

Серед ансамблів (наймолодші учасники)

3 місце – у тріо «Співаночка». (кер.Субіна В.А)

2 місце – у ансамблю «Тіп-Топ». кер. Хоменко Т.В.)

1 місце – в ансамблю «Домісолька».(кер.Субіна В.А)

 

Гран-прі заслужено отримало тріо «Елегія».

Завдяки спонсору  – народному депутату України Павлу Дзюблику – усі переможці отримали медалі й дипломи, а всіх учасників пригостили найсмачнішим морозивом.

Тепло вітали  глядачі виступи легендарного ВІА «Терен», який також виступав на святі, звісно, поза конкурсом. Але ще раз доводячи, що душею можна бути завжди молодими.

Що ж, Третій районний конкурс естрадної пісні «Зірочки Черняхівщини» відбувся. Вітаємо усіх переможців, бажаємо подальших  творчих успіхів. А ті, хто не зміг в цьому році перемогти, не повинні  замучуватись, адже попереду ще чимало перемог.

      

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
4 27 100_1507 dsc_0867
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031