![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Шановні земляки, усіх нас єднала і єднає в народ наша рідна Україна, захищати яку від ворога – священний обов’язок кожного патріота. Кращі сини й доньки Вітчизни ставали і стають за неї горою, не шкодуючи ні власного здоров’я, ні навіть життя.
Україна споконвіку була і залишається ласим шматком для ненаситних сусідів – ворогів, котрі подекуди видавали себе за братів, часто навіть «старших». Тому захисники Вітчизни – завжди напоготові. Пам’ятаємо усіх, хто мужньо відстоював рідну землю, низько вклоняємося героям: славним козакам, січовим стрільцям, учасникам визвольних змагань початку минулого століття, воїнам, які прогнали нациста у Другу світову, і, звичайно, лицарям сучасності, які відстоюють нині свободу й незалежність України на її сході у війні з Росією. Низький уклін і волонтерам, які продовжують допомагати фронту, тим самим разом із бійцями захищаючи Вітчизну.
Вічна пам’ять героям, які віддали свої життя за Батьківщину. Низький уклін матерям, які виховали лицарів.
Нехай же завжди здоровими і щасливими будуть захисники України, хай оберігає їх своїм Благодатним Покровом Богородиця.
Слава Україні! Героям слава!
Ваш народний депутат України Павло Дзюблик