![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Дорогі земляки, відійшов в історію 2016 рік – рік нашої з вами спільної праці, рік перемог і втрат, надій і сподівань. Спільні труднощі й виклики об’єднали нас як ніколи.Єдиним фронтом воїнів і волонтерів, працівників тилу й дипломатів протистоїмо російській агресії. Сили й терпіння нам, здоров’я й Господнього захисту – бійцям на передовій.
Минулий рік ще більше активізував громадянське суспільство у боротьбі з корупцією й безгосподарністю, став роком конкретних кроків на шляху реформи місцевого самоврядування, ще раз підтвердивши, що доля народу – в його руках і що «в своїй хаті своя правда, і сила, і воля».
Щиро бажаю вам, земляки, в році новому лише гарних новин, лише міцного здоров’я й бадьорого настрою, лише невичерпної енергії для нашої спільної праці задля розвитку, а згодом і розквіту України.
Нехай Син Божий оберігає всіх нас від зла й негараздів, дарує світло добра і справедливості, прихиляє до нас мирні небеса.
Щастя усім і радості.
Ваш народний депутат України Павло Дзюблик