Віват, колегіуме!

Під шкільними вітрилами дитинства летить у майбутнє Жадьківський колегіум, що відсвяткував 1 грудня «День колегіуму».  Один з кращих навчальних закладів району, який виділяється серед інших шкіл високим творчим потенціалом учнів та педколективу, відповідальністю та вимогливістю до своїх обов’язків й процесу навчання, ввічливістю й толерантністю, дружніми стосунками з батьками, високим рівнем усіх заходів, які проводяться в стінах навчального закладу. От і цей «День колегіуму» було проведено в незвичайній формі, у вигляді проходження «семи доріг» із семи різнобарвних рушників. На кожній «дорозі» звучали найщиріші побажання гостям – добра, злагоди та міцного здоров΄я.
У вишиванках, з посмішками, перед входом у навчальний заклад учні та вчителі врочисто з хлібом-сіллю зустрічали дорогих гостей. Під час святкового концерту зачаровувало буквально все: пісні та танці у виконанні дітей та вчителів, глибокий ідейний зміст сказаного, вишукана українська мова, тональність, з якою вчителі та діти говорили про колегіум. Гостей приємно вразив виступ Надії Ковтонюк, учениці 11 класу, з піснею «Дякую тобі, мамо».
Прикрасою заходу стало ігрове шоу «Я – сучасний учень», в якому Надійка здобула перемогу. Вона є переможницею обласного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН у відділенні історії .
Виставка творчих учнівських робіт «Для світу я створю найкраще» підтвердила, що школярі – не лише розумні, а й надзвичайно творчі й талановиті особистості.
Спортивне свято – важливий шкільний захід. Воно пропагує активний і здоровий спосіб життя для дітей будь-якого віку і є чудовою розвагою. Під керівництвом учителя фізкультури В. М. Присяжнюка та педагога-організатора О. А. Мухлінської відбулося спортивне свято: «Тато, мама і я – спортивна сім’я». Всі учасники спортивного свята показали свою кмітливість, товариськість, єдність та повагу один до одного. На перший погляд, завдання здавалися досить легкими, але насправді, аби їх пройти, батькам і дітям довелося добряче попрацювати. На святі панували тепла атмосфера і гарний настрій. У результаті перемогла сім΄я Юрія і Тетяни Опанасюків та їх сина Богдана, учня 4 класу із села Росівки. За традицією всі учасники були нагороджені призами та солодощами від спонсорів.
У спортивній залі Жадьківського колегіуму відбулися спортивні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат Жадьківського колегіуму та Селянщинського спортивного ліцею. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. Переможцями турніру серед юнаків стала команда Селянщинського спортивного ліцею з рахунком 2 : 3. А серед дівчат перемогли вихованки Жадьківського колегіуму з рахунком 3 : 2 (вчитель В. М. Присяжнюк) і кубок спортивних змагань вирішила команда дівчат Жадьківського колегіуму. Він залишився у закладі. Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!
Порадувала подарунком у вигляді сільськогосподарського реманенту голова Жадьківської сільської ради Л. С. Прут.
Гаряче аплодували присутні виконуючій обов’язки директора колегіуму Ю. П. Присяжнюк, яка поділилась з присутніми не тільки досягненнями всього колективу, а й планами на майбутнє. Юлія Петрівна робить все для того, щоб рідний навчальний заклад процвітав, розвивався, міцнів, здобував авторитет, впевнено крокував у майбутнє, завдячуючи органам влади, спонсорам, випускникам.
Колегіум вітали начальник відділу освіти Черняхівської РДА Г. Ф. Сташенко та депутат обласної ради А. О. Руденький, методисти районного відділу освіти В. В. Чернявська, С. П. Мац. Найщирішу вдячність за нелегку роботу на педагогічній ниві висловив педпрацівникам та обслуговуючому персоналу колегіуму Г. Ф. Сташенко. Також він виконав приємну місію вручення подяк відділу освіти за сумлінну працю та нагородив грошовими преміями.
У теплій та дружній атмосфері, під бурхливі оплески Григорій Федорович Сташенко вручив подяки спонсорам, які надають матеріальну підтримку колегіуму, а саме: А. Г. Ткачуку, І. В. Бачуку, о. Ю. Ковтонюку, Р. М. Трояченку, А. О. Руденькому, О. М. Довгій. Іван Васильович Бачук отримав ще й особливу подяку за розвиток бджільництва у Жадьквіському колегіумі. Адже це один із закладів району, в якому викладають технології бджільництва.
Ось воно, справжнє щастя – з гордістю відчувати себе учнем красивої реконструйованої школи.
Учні, вчителі й батьки закладу висловлюють подяку народному депутату Верховної Ради України П. Дзюблику та його команді за допомогу в організації заміни вікон та дверей на енергозберігаючі.
Сьогодні колегіум є соціально-культурним центром громади, з висококваліфікованим педагогічним колективом, який проводить освітню та просвітницьку роботу.
Незабутні враження залишаться в пам’яті учасників і гостей свята. «День колегіуму» став своєрідним підсумком бурхливого та різноманітного, творчого та спортивного, інтелектуального та просто цікавого життя колегіуму. З впевненістю можемо сказати, що у нас є красиві, чудові,талановиті діти, які обов’язково побудують кращу Україну.
Віват, колегіуме,продовжуй здобутки многолітні, щоб знань сузір’я в серці зайнялося, аби жили традиції освітні!

О.І.Демиденко заступник директора з наукової роботи

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
dsc083613 24 25 p1010265
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031