![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Воєнні «подарунки» Росії . Під такою назвою 5 травня у вестибюлі Малинської райдержадміністрації з’явилася виставка залишків російського озброєння із зони антитерористичної операції. Її організував за сприянням волонтерів заступник міського голови Петро Піковський. Він разом з малинським волонтером Юрієм Мельником (на фото) та його побратимом В’ячеславом (позивний «Манах») із Києва, які неодноразово завозили необхідні речі нашим воїнам, побував в одній з найгарячіших ділянок фронту — в селі Гранітне Донецької області. Звідти й були привезені «експонати» виставки. Тут: гільзи від патронів автомату Калашникова, від кулемета БМП, залишки мін, гранат РПГ, уламки танкових боєприпасів, рештки від снаряду РСЗВ «Ураган» та ракети ПЗРК і навіть протитанковий гранатомет «Муха».
Більшість відвідувачів виставки вважають, що ці знаряддя смерті можуть стати початковим внеском для створення майбутнього музею історії захисників України.