![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Усі новорічно-різдвяні посилки захисникам Батьківщини, зібрані під час акції, проведеної черняхівськими волонтерами та командою Павла Дзюблика, дісталися адресатів. Тож військові дякують за ці щирі промінці домашнього затишку. Зокрема це робить воїн – черняхівець Олександр Козачок
від імені роти ведмедів 95-ї аеромобільної бригади. Особливо ж дякує всім дітям, які вкладали в посилки не тільки солодощі, а й свої малюнки.
Олександр Козачок розповідає: «Ми зараз на кордоні з Кримом, за населеним пунктом Чонгар. Настрій бойовий, патріотичний.
Новий рік відсвяткували тим, що опівночі вийшли надвір і всі разом заспівали Гімн. Стіл приготували класнючий. Випили по келиху шампанського, поїли смаколиків і – по місцях несення чергувань».